Kullandığımız Ürünler

SmartArt Teknolojisi ile Devrim Yaratan Yeni Nesil Saç Boyası

3 Adımlı SmartArt Teknolojisi ve Mikro Pigment Sistemi sayesinde, saç kütikülüne zarar vermeden saça nüfuz eder, daha parlak, daha sağlıklı ve uzun ömürlü renkler sunar.

10 zengin bitkisel içeriği ile boya işlemi sırasında saçı koruma altına alır. PPD içermeyen formülü, saç derisini yakmaz, kaşıntı ve alerji yapmaz.


Keratin dişlerimizde, tırnaklarımızda ve saçlarımızda bulunan, saçlarınızın pürüzsüz, canlı ve dolgun görünmesini sağlayan bir çeşit proteindir. Saçlarımızın esnek yapısı keratin sayesinde korunmaktadır. 

İLHAMIMIZ: DOĞAYI KENTLERE TAŞIMAK


INSIGHT, bitkisel ekstrakt ve yağlar ile organik içerikleri sinerjik bir etki yaratacak şekilde laboratuvarlarımızda birleştirerek ortaya çıkardığımız bir seri. Doğayı tüm güzellikleri ile kentlere taşımak ise ilham kaynağımız!

TERCİHİMİZ: KESİN VE ETKİLİ SONUÇLAR

INSIGHT ürünleri, içerdiği saf, zengin aktif maddeler ve doğal koruyucu özler ile besleyicidir. Titizlikle seçilen hammaddeleri, geleneksel olmayan, yenilikçi formülasyonlarla birleştirerek saçları koruma altına alır, sağlıkla parlayan bir görünüme kavuşturur ve kusursuzca şekillendiririz.

MİSYONUMUZ: SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

INSIGHT olarak misyonumuz, hem çevresel hem de sosyal olarak sürdürülebilir olmak. Etkili, doğal içeriklere sahip profesyonel ürünleri, herkesin ulaşabileceği ekonomik fiyatlarla sunmak!Kryolan'da biz makyaj yapıyoruz ancak herkes gibi değil.
Herkesten farklı olarak biz kendi makyajımızı yapıyoruz. Ürünlerimizin formülü ve reçetesi bize ait olup, üretimini gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin üzerinde düşünüyoruz, yaratıyoruz, formüle ediyoruz ve gerçekleştiriyoruz. Bunu 75 seneden uzun bir süredir yapıyoruz ve bugün de devam ediyoruz.


Selective Profesyonel, seçkin bir İtalyan markası olarak %100 İTALYA'da üretilen, saç bakımı ve sağlık için yaratıcılığın, özgünlüğün ve tutkunun ifadesidir.


 20 yılı aşkın tecrübesi ile Selective Professional, kuaförlere profesyonel saç ürünleri ve hizmetleri sunmaya devam ediyor. Heyecan verici sonuçlar için birinci sınıf bir seçimdir.


 Selective Professional ürünleri ile VERİMLİLİK, GÜVENLİK ve GÜVENİLİRLİK gibi değerler dünyadaki tüm kuaför salonlarında desteklenmekte ve uygulanmaktadır. Selective Professional seçici Profesyonel tüm saç stilistleri için bir güvencedir.