HUSH PROFESSİONEL

Hush , Türkiye'de doğmuş uluslararası bir profesyonel saç kozmetiği markasıdır.Ürünlerimizin üretim aşamasından dağıtım aşamasına kadar gösterdiğimiz büyük özenle saça verdiğimiz değeri profesyonellere sunuyoruz. Ürünlerimizin içeriklerini en son teknolojilerle donatıyor, iş ortağı kuaförlerimiz için en yüksek verimi almayı hedefliyoruz. Kaşıntı ve alerji yapmayan, saç derisini yakmayan, profesyoneller için kullanım kolaylığı sağlayan ürünler yaratıyoruz.


    THE PASSİON     

SmartArt Teknolojisi ile Devrim Yaratan Yeni Nesil Saç Rengi

3 Adımlı SmartArt Teknolojisi ve Mikro Pigment Sistemi sayesinde saç kütikülüne zarar vermeden saça nüfuz ederek daha parlak, sağlıklı ve kalıcı renkler sunar.

İçeriğindeki 10 zengin bitkisel içerik ile boyama işlemi sırasında saçı korur. PPD içermeyen formülü saç derisini yakmaz, kaşıntı ve alerji yapmaz.


 TANGLE FREE

90 Dakikada Muhteşem Düz,Pürüzsüz Ve 

Yumuşak Saçlara Sahip Olun

Besleyici içeriklerle güçlendirilmiş polimer sistemi sayesinde saçın genel yapısını iyileştirir ve saçın yapısını proteinle sararak korur,elektriklenmeyi önler,kireç tabakasını pürüsüzleştirir ve daha parlak saçlar sunar 

Bekleme süresi olmadan uygulama avantajı size muhteşem bir saç bakımı sunar dilerseniz hem bakım hemde düzleştirme...

   MAYDAY

HUSH MAYDAY®, Elimain® teknolojisi sayesinde aşırı yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için saçın kalbine yerleşen ve etkisini anında gösteren bir bağ kürü. 

Hush laboratuvarlarında geliştirilen Elimain® teknolojisi sayesinde zayıf, yıpranmış veya kırılgan saçlara nem ve amino asitleri geri kazandırır kimyasal işlemler sırasında yıpranmayı önler ve yıpranmış saçları içten dışa önerir